Zlín: Město přispívá chovatelům na kastraci koček a kocourů

14.01.2020 19:19 | Zprávy

Už dvacátým rokem podporuje město Zlín program kastrace koček a kocourů. Město se tím snaží motivovat majitele koček ke kastraci a tím regulovat počty toulavých koček, ale především počty bezprizorních koťat. Těch lidé v období od dubna do září přinesou do zlínského útulku vždy několik desítek.

Zlín: Město přispívá chovatelům na kastraci koček a kocourů
Foto: zlin.eu
Popisek: Zlín, ilustrační foto.

„V loňském roce jsme přijali od občanů 266 žádostí ke kastraci a rozdělili příspěvek v celkové hodnotě přesahující 101 tisíc korun. Od počátku tohoto programu byly poskytnuty dary na kastraci už téměř pěti a půl tisíce koček a kocourů,“ shrnul náměstek primátora Bedřich Landsfeld.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Proč EU řeší tresty za znásilnění?

Nemám nic proti zpřísnění, ale neměl by si to každý stát řešit legislativně sám? Proč mám dojem, že se EU plete do vnitřních záležitostí států čím dál víc? Kde končí její kompetence? Proč neřešíte třeba nelegální migraci, s kterou jste od voleb nepohnuli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Třetí nejmodernější linka na třídění vznikne v Třinci

22:09 Třetí nejmodernější linka na třídění vznikne v Třinci

Společnost Smolo zahájila modernizaci, která zahrnuje výstavbu nové třídící linky na zpracování plas…