Zlín: Mlžící brána před tržištěm je znovu v provozu

25.07.2023 19:26 | Tisková zpráva
autor: PV

Magistrát upozorňuje občany, že se vodní prvek před tržištěm ve Zlíně nezapíná žádným tlačítkem. Vodní mlhu spouští automaticky tepelné a časové čidlo.

Zlín: Mlžící brána před tržištěm je znovu v provozu
Foto: zlin.eu
Popisek: Zlín, ilustrační foto.

Mlžící brána před tržištěm ve Zlíně přestala v minulém týdnu na několik dnů fungovat. Zařízení, které mělo v horkých dnech ochlazovat kolemjdoucí, poškodili lidé svými zásahy do vodních trysek. Od víkendu je zase vše v pořádku.

„Problém se projevil v provozu, kdy do prostoru mlžítka vstupují děti, ale i dospělí a mačkají vodní trysky, až systém poškodí,“ vysvětlil náměstek primátora pro oblast městské zeleně Michal Čížek, pod jehož správu mlžná brána patří.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Horácká aréna má titul i nominaci architektů

16:09 Jihlava: Horácká aréna má titul i nominaci architektů

Horácká aréna uspěla ve Stavbě Vysočiny a dostala se mezi 25 staveb České ceny za architekturu. V Ce…