Jednalo se o vůbec první dotazování tohoto typu, které toto oddělení uspořádalo. Dotazník s hodnocením spokojenosti obdrželi stávající nájemníci mailem i do poštovních schránek a noví zájemci, ale i stávající nájemníci, mohli ohodnotit práci oddělení také elektronicky na úřední desce.
„Dotazování se uskutečnilo v měsících září a říjen, bylo zcela anonymní a zúčastnilo se jej kolem dvou set lidí. Na základě podnětů a připomínek budeme chtít služby našeho oddělení ještě dále zlepšovat,“ upřesnila Lenka Kováříková, vedoucí oddělení správy domů.
V poslední době zavedlo oddělení správy domů řadu novinek, které mohou zájemci o přidělení bytu ocenit.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

