Zlín: Nenechte si ujít výjimečnou baťovskou večeři se špičkovými českými kuchaři

18.08.2016 6:29 | Zprávy

Chcete ochutnat menu, které kuchaři připravili Janu Antonínu Baťovi na jeho promoční hostinu? V rámci Garden Food Festivalu to je možné. Prostřednictvím chutí se tak můžete vrátit do historie.

Zlín: Nenechte si ujít výjimečnou baťovskou večeři se špičkovými českými kuchaři
Foto: zlin.eu
Popisek: Zlín, ilustrační foto.

„Povolali jsme českou kuchařskou špičku a dali jí jasné zadání: Příprava baťovského menu z roku 1938 podle moderních trendů s osobním vkladem a zachováním základních surovin. Jestli chcete zjistit, jak se s úkolem vyrovnal David Viktorin (Borgo Agnese, Rynk Brno), Jan Punčochář (Le Terroir, Grand Cru Restaurant & Bar Praha) a Břetislav Novotný (Hotel Tomášov Zlín), neváhejte a kupte si na večeři vstupenku,“ zve na netradiční kulinářský zážitek Martina Svatošová, produkční Garden Food Festivalu.

Šestichodové menu, doplněné alko i nealko nápoji a živou hudbou, se bude podávat formou rautu 2. září od devatenácti hodin na terase Hotelu Tomášov. Vstupenky v hodnotě 1690 korun jsou již v prodeji v Infocentru zlínské radnice a v recepci Hotelu Tomášov.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ostravský magistrát je nejpřívětivějším úřadem v Moravskoslezském kraji

22:11 Ostravský magistrát je nejpřívětivějším úřadem v Moravskoslezském kraji

Statutární město Ostrava uspělo v 10. ročníku soutěže Přívětivý úřad a již posedmé za sebou dosáhlo …