Zlín: Pohodu v Centrálním parku Jižní Svahy vylepšuje veřejné WC

20.04.2025 20:36 | Tisková zpráva
autor: PV

K lepší pohodě návštěvníků hřišť a odpočinkových ploch v Centrálním parku Jižní Svahy přispívají od čtvrtku 17. dubna nové veřejné toalety.

Zlín: Pohodu v Centrálním parku Jižní Svahy vylepšuje veřejné WC
Foto: zlin.eu
Popisek: Zlín, ilustrační foto.

K novince v ulici Podlesí IV přispěl projekt Tvoříme Zlín, jenž nabízí obyvatelům možnost vylepšit své město vlastními návrhy. S nápadem na vznik nového veřejného WC přišla Lucie Šobáňová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

EU

Já teda nevím, ale vy máte dojem, že nyní v EU vše neurčují jen státy jako Německo, Francie? Možná máme právo veta, ale k čemu nám je to dobré, když nám EU diktuje vše a čím dál víc má tendenci zasahovat i do soukromí lidí? Nebo to vše se děje, protože naší zástupci v EU jsou k ničemu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Finále rekonstrukce basketbalové haly na Dukle

19:06 Pardubice: Finále rekonstrukce basketbalové haly na Dukle

Ve středu se přímo na místě stavby uskutečnil pracovní seminář pro zastupitele města.