Zlín: Preventivní jednání Bezpečnostní rady města

28. 2. 2020 13:13

Na preventivním jednání Bezpečnostní rady města byla probírána aktuální připravenost jednotlivých složek IZS v případě, že občany Zlína zasáhne epidemie koronaviru.

Zlín: Preventivní jednání Bezpečnostní rady města
Foto: zlin.eu
Popisek: Zlín, ilustrační foto.
reklama

Jednání, které svolal primátor města Jiří Korec, proběhlo na radnici magistrátu města Zlína za účasti zástupců Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje, Policie České republiky, Městské policie Zlín a magistrátu města Zlína. K jednání byli dále přizváni zástupci Krajské hygienické stanice, Krajské nemocnice Tomáše Bati, ředitelé společností DSZO a TS Zlín.

Preventivní jednání krizového štábu proběhlo z důvodu monitorování míry připravenosti složek IZS a jednotlivých organizací důležitých pro chod města v případě vypuknutí epidemie.

Krizový štáb bude situaci kolem šíření koronaviru nadále průběžně monitorovat a vyhodnocovat. V případě potřeby pak bude krizový štáb podávat občanům průběžně nejdůležitější informace o nutnosti připravenosti na případná opatření, která jsou však vzhledem k aktuální situaci v ČR pouze preventivního charakteru.

Průběžné informace týkající se koronaviru můžete sledovat na webových stránkách Krajské hygienické stanice Zlínského kraje (ZDE).

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Třebíč: Do židovské čtvrti budou moci vjet pouze její obyvatelé a podnikatelé

21:23 Třebíč: Do židovské čtvrti budou moci vjet pouze její obyvatelé a podnikatelé

Třebíč čelí v posledních letech stále rostoucímu počtu aut, což způsobuje problémy v celém městě, ze…