Takové zadání má dnešní cvičení Krizového štábu Obce s rozšířenou působností Zlín. Jeho cílem je připravit všechny zúčastněné složky na případný skutečný zásah. „Události v Evropě, ale i v České republice v těchto dnech ukazují, že k těmto výjimečným situacím dochází. Musíme být připravení. Přívalových dešťů rok od roku přibývá,“ prohlásil primátor města Zlína Miroslav Adámek, který krizový štáb svolal a řídí jeho činnost. „Zákon nám ukládá pořádat tato cvičení alespoň jednou každý rok. Určitě jsou potřeba,“ ujistil náměstek primátora Ondřej Běták.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

