Prázdninovou nabídku na pátek 3. února připravil pro školáky Rodinný zábavní park Galaxie ve Zlíně. Děti v něm můžou strávit celý den za vstupné ve výši 240 korun. "V ceně je i teplý oběd – volný výběr z několika oblíbených dětských jídel a pití," prozradila manažerka Galaxie Jana Valášková. Děti od šesti let se můžou přihlásit do Tvořivé dílny, ve které budou zpracovávat téma Valentýn. Součástí programu je také teplý oběd – Nugetky Harryho Pottera s hranolky, pitný režim, ovocná svačinka, materiál na tvoření, soutěže a pedagogický dozor. V případě Tvořivé dílny je nutná rezervace předem, cena je 333 korun.
V Galaxii bude veselo i v sobotu 4. února. Od 14 hodin zde odstartují závody dětí na koloběžkách a tříkolkách. "Každý účastník vyhrává," ujistila Jana Valášková. Během pololetních prázdnin bude park otevřen od 10 do 19 hodin.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Zlin.eu