Trasa bude po dokončení dlouhá 1,4 kilometru a stane se součástí již budované Městské obslužné cyklostezky.
V uvedeném úseku dojde k odstranění celkem 24 starých stromů, které budou nahrazeny novými. „Pro kácení máme dva termíny. Rádi bychom stihli vše v tom prvním, tedy do poloviny března,“ konstatoval Michal Zlámal z Odboru koncepce a realizace dopravních staveb magistrátu, Dodal, že případný druhý termín je ve druhé půlce jmenovaného měsíce.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


