K prvnímu setkání dojde v pondělí 5. března a to v Podhoří, v jídelně pro seniory na ulici Svatopluka Čecha.
S obyvateli města Zlín v lokalitách, kde bydlí, se radní potkávají každým rokem. „Považujeme to za důležité. Jinak věci vypadají z oken radnice na náměstí Míru a jinak přímo na místě, s komentářem lidí, kteří tam žijí. Díky těmto setkáním se často podaří řadu problému vyřešit, proto mají velký smysl,“ prohlásil primátor Miroslav Adámek.
Vedle členů rady města se setkání účastní také zástupci odborů a oddělení magistrátu a komisí daných místních částí.
Zápisy z předchozích veřejných setkání naleznou občané na www.zlin.eu/mistnicasti.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

