Zlín: Vyplácení dotací na kastrace koček a kocourů bude přerušeno

21.12.2012 9:07 | Zprávy

Odbor životního prostředí a zemědělství Magistrátu města Zlína oznamuje občanům města, že v termínu od 20. prosince do 31. prosince nebudou z provozních důvodů vypláceny dotace na kastrace koček a kocourů.

Zlín: Vyplácení dotací na kastrace koček a kocourů bude přerušeno
Foto: zlin.eu
Popisek: Letecký pohled na centrum města Zlín

V roce 2013 bude pokračováno ve vyplácení ve stejném režimu, jako v uplynulém roce. O finanční dar může požádat dospělý občan, který má trvalé bydliště na území statutárního města Zlína. Musí se dostavit osobně na Odbor životního prostředí a zemědělství a předložit originál dokladu o uhrazení platby za provedený veterinární úkon, tzn. kastraci kočky nebo kocoura. Vyplácena bude jednorázová částka na kočku ve výši 350,--Kč a na kocoura 200,--Kč.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Zlin.eu

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Rakušan

Dobrý den, pane Mašku, všimla jsem si, že dost útočíte na Rakušana. Vadí vám jen on sám nebo máte problém se stranou jako s celkem? A je podle vás STAN horší než třeba ODS?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava představila podobu rozhledny Honzík

19:44 Jihlava představila podobu rozhledny Honzík

Nová rozhledna by měla do dvou let stát na vrchu Rudný. Návrh její podoby, včetně 3D modelu, je až d…