Zlín vzpomene na válečné veterány

10.11.2010 19:33 | Zprávy
autor: Zlin.eu

Pietní akt u příležitosti dne válečných veteránů se ve Zlíně uskuteční ve čtvrtek 11. listopadu 2010 od 11 hodin u Památníku obětem 2. světové války v sadu Komenského.

Zlín vzpomene na válečné veterány

Den válečných veteránů, 11. listopad, je den věnovaný památce válečných veteránů. Slaví se celosvětově jako Den veteránů nebo Den vzpomínek. Od listopadu 2001 je tento významný den připomínán i v České republice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zuzana Majerová byl položen dotaz

ČT

Zpravodajství ČT moc nesleduji, i když jiné jejich pořady mám ráda. Nevím tak, co se přesně stalo, že tvrdíte, že způsob, jakým o změně financování informují Česká televize a Český rozhlas je selhání médií veřejné služby. V čem? To tvrdíte nějaké lži?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kopřivnice: Den otců zpestří Hrátky s tátou a tatrou

22:09 Kopřivnice: Den otců zpestří Hrátky s tátou a tatrou

Na den otců, tedy v neděli 21. června, se uskuteční pátý ročník akce Hrátky s tátou a tatrou.