Znojmo: A je to tu! Online hlasování je spuštěno

16.09.2019 19:33

Dnes se spustilo online hlasování k jednotlivým projektům Tvoříme Znojmo. Veřejnost svými hlasy rozhodne, které z projektů se budou v roce 2020 realizovat. Hlasování bude probíhat až do 13. října.

Znojmo: A je to tu! Online hlasování je spuštěno
Foto: znojmocity.cz
Popisek: Letecký pohled na centrum města Znojmo
reklama

První kolo hlasování se uskutečnilo 10. září na veřejné prezentaci návrhů. Nyní mají možnost vyjádřit se k jednotlivým projektům i občané, kteří se prezentace nezúčastnili. Hlasování startuje právě dnes, a to prostřednictvím systému Mobilního rozhlasu. Přímý odkaz na hlasování je ZDE.

Do hlasování je zařazeno 23 projektů, které splnily potřebné náležitosti. Každý hlasující může hlasovat pouze jednou a udělit 5 kladných a 2 záporné hlasy. Po sečtení hlasů z obou kol hlasování se vytvoří pořadí projektů, které určí, jaké projekty se v příštím roce budou realizovat. O průběhu hlasování budeme informovat v tiskové zprávě v polovině hlasování i na facebookové stránce Tvoříme Znojmo.

Lidé zaregistrovaní do systému informaci o hlasování dostali automaticky (registrace je možná ZDE). Hlasovat budou moci samozřejmě i ti, kteří do platformy Mobilního rozhlasu zapojení nejsou. Odkaz na anketu je umístěn také na webových stránkách projektu Tvoříme Znojmo (ZDE) a na facebookové stránce Tvoříme Znojmo (ZDE).

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Znojmo: Charita bude vydávat polévku pro lidi bez domova

21:23 Znojmo: Charita bude vydávat polévku pro lidi bez domova

Oblastní charita Znojmo informuje, že v zimním období budou její pracovníci opět vydávat teplou polé…