Znojmo: A je to tu! Online hlasování je spuštěno

16. 9. 2019 19:33

Dnes se spustilo online hlasování k jednotlivým projektům Tvoříme Znojmo. Veřejnost svými hlasy rozhodne, které z projektů se budou v roce 2020 realizovat. Hlasování bude probíhat až do 13. října.

Znojmo: A je to tu! Online hlasování je spuštěno
Foto: znojmocity.cz
Popisek: Letecký pohled na centrum města Znojmo

První kolo hlasování se uskutečnilo 10. září na veřejné prezentaci návrhů. Nyní mají možnost vyjádřit se k jednotlivým projektům i občané, kteří se prezentace nezúčastnili. Hlasování startuje právě dnes, a to prostřednictvím systému Mobilního rozhlasu. Přímý odkaz na hlasování je ZDE.

Do hlasování je zařazeno 23 projektů, které splnily potřebné náležitosti. Každý hlasující může hlasovat pouze jednou a udělit 5 kladných a 2 záporné hlasy. Po sečtení hlasů z obou kol hlasování se vytvoří pořadí projektů, které určí, jaké projekty se v příštím roce budou realizovat. O průběhu hlasování budeme informovat v tiskové zprávě v polovině hlasování i na facebookové stránce Tvoříme Znojmo.

Lidé zaregistrovaní do systému informaci o hlasování dostali automaticky (registrace je možná ZDE). Hlasovat budou moci samozřejmě i ti, kteří do platformy Mobilního rozhlasu zapojení nejsou. Odkaz na anketu je umístěn také na webových stránkách projektu Tvoříme Znojmo (ZDE) a na facebookové stránce Tvoříme Znojmo (ZDE).

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Cheb bude hostit mezinárodní konferenci odborníků na historické krovy

6:32 Cheb bude hostit mezinárodní konferenci odborníků na historické krovy

Konferenční setkání odborníků na historické krovy se uskuteční ve dnech 17. – 19. října v KC Svoboda…