Znojmo: Městská policie bude jezdit novým služebním vozidlem

13.12.2022 10:06 | Tisková zpráva
autor: PV

Městská policie Znojmo si ve středu 7. prosince převzala novou Škodu Karoq Ambition. Obnova vozového parku má za cíl nejen snížit náklady na provoz a údržbu služebního vozidla, ale také zvýšit akceschopnost strážníků.

Znojmo: Městská policie bude jezdit novým služebním vozidlem
Foto: znojmocity.cz
Popisek: Letecký pohled na centrum města Znojmo

Vozidlo je speciálně upravené pro městskou policii. Nejnižší nabídku podala firma Libor Suchý, autoprodejna, za celkovou částku 760 500 korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Mikuláš Peksa, Ph.D. byl položen dotaz

USA

Vy opravdu myslíte, že USA jako velmoc zanikne? A kdo ji ve sféře vlivu podle vás nahradí? Čína, Rusko? To by přeci bylo ještě horší. Dost pochybuji, že by to mohla být Evropa nebo vy snad máte jiný názor?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Frýdek-Místek: Sto nových parkovacích míst místo nefunkčního kina

22:09 Frýdek-Místek: Sto nových parkovacích míst místo nefunkčního kina

Obyvatelé sídliště Riviéra získají stovku nových parkovacích míst. Vzniknou na ploše po téměř dvě de…