Znojmo: Nové kamery pro bezpečnější nádraží

07.02.2023 16:44 | Tisková zpráva
autor: PV

Městská policie Znojmo bude žádat o dotaci na modernizaci kamerového systému u nádraží. Stávající kamera umístěná na ulici 17. listopadu bude v případě získání dotace vyměněna za modernější kamerový systém. Ten by zachytil celou oblast nádraží ČD i obou autobusových nádraží na ulici Dr. Milady Horákové, a to od křižovatky s ulicemi 17. listopadu a 28. října až po křižovatku s ulicí Vídeňskou.

Znojmo: Nové kamery pro bezpečnější nádraží
Foto: Znojmo
Popisek: Znojmo

Místo bylo vybráno ve spolupráci a na základě doporučení a analýz Policie ČR. „Lokalita nádraží a okolí pošty je po celý den spojena s vysokou koncentrací lidí, navíc jde o důležitý dopravní uzel města. Modernější kamerový systém by nám pokryl celý prostor a díky vysoce účinnému zoomu by nám umožnil sledovat i vzdálenější partie nádraží a přilehlá prostranství, včetně vyústění ulice Dr. Milady Horákové do ulice Vídeňské,“ vysvětluje ředitel Městské policie Znojmo Petr Hladký.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Dotace

Není problém s přidělováním dotací na straně EU, která je přiděluje? Proč se tady pořád řeší přidělování Babišovi. Jestli je neoprávněné, jak to, že mu je někdo přiděluje? Neměla by si v tom udělat pořádek hlavně EU? Podle mě jsou stejně skoro všechny dotace černá díra. Proč je nezrušit úplně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vyškov: Smuteční síň v Dědicích se dočkala úprav

10:23 Vyškov: Smuteční síň v Dědicích se dočkala úprav

Místo pro poslední rozloučení s blízkými doznalo dalších změn. Smuteční obřadní síň prošla úpravami …