Znojmo: Obce si předaly zkušenosti a vytvořily metodiku pro krizové situace

15.12.2020 20:33 | Zprávy
autor: PV

V měsíci září se zástupci některých obcí Jihomoravského kraje setkaly v rámci kulatých stolů a debatovaly na téma potřeby a zkušenosti v souvislosti s onemocněním COVID-19. Výstupem těchto inspirativních setkání a předání zkušeností je metodický leták s doporučenými opatřeními pro seniory na obcích v krizové době.

Znojmo: Obce si předaly zkušenosti a vytvořily metodiku pro krizové situace
Foto: znojmocity.cz
Popisek: Letecký pohled na centrum města Znojmo

Setkání se konala ve Znojmě, Blansku a Hodoníně ve spolupráci s obcemi jednotlivých ORP a Ministerstvem práce a sociálních věcí. Kulatý stůl ve Znojmě se uskutečnil pod záštitou Rodinné a seniorské politiky města Znojma a zúčastnil se ho vedle předních představitelů z okolních obcí ORP Znojmo i místostarosta Znojma Jan Blaha.

Vytvořený leták vznikl jako metodická pomůcka ve spolupráci projektu Implementace politiky stárnutí na krajskou úroveň MPSV ČR a bude sloužit jako návodný materiál vycházející z praxe, který má usnadnit zajištění opatření na ochranu nejen seniorské populace v krizové době.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Funkce

Podle vás Turek svým počtem funkcí nějak vybočuje? Podle mě je bohužel celá řada politiků, co myjí xxx funkcí. Proč tomu nezamezíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem mezi návštěvníky Dne s IZS a Armádou

22:41 Ústí nad Labem mezi návštěvníky Dne s IZS a Armádou

Stánek města nabídl odpočinek i prostor pro sdílení názorů.