Znojmo: Silvestr jinak. Přijďte se rozloučit se starým rokem a přivítat rok 2019

29.12.2018 20:51 | Zprávy
autor: PV

Město Znojmo a Znojemská Beseda Vás zvou na Dětský Silvestr na Masarykově náměstí ve Znojmě. Od 16:00 hodin se můžete těšit na program plný zábavy, který bude zakončen pohádkovým ohňostrojem.

Znojmo: Silvestr jinak. Přijďte se rozloučit se starým rokem a přivítat rok 2019
Foto: znojmocity.cz
Popisek: Letecký pohled na centrum města Znojmo

Městské divadlo uvede poslední den v roce komediální představení Liga proti nevěře v režii Bisera Arichteva, a to hned ve dvou časech v 17:00 a 20:00 hodin. V hlavních rolích se představí Ivo Šmoldas, Veronika Arichteva, Michaela Kuklová a Petr Mácha. Využijte proto posledních pár volných míst a nenechte si ujít tuto jedinečnou komedii s detektivní zápletkou, kde o milence nebude nouze.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

VPN

Dobrý den pane Krutílku, nemáte jako já dojem, že regulace VPN jen potvrzuje, že Brusel chce prostě vermomocí zasahovat do soukromí lidí a šmírovat nás? To už je opravdu jak někde v Číně nebo Rusku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín: Město připravuje změnu územního plánu

16:21 Zlín: Město připravuje změnu územního plánu

Statutární město Zlín připravuje zadávací řízení na veřejnou zakázku zaměřenou na zpracování Změny č…