Centrem dění bude od dopoledních hodin Masarykovo náměstí. Návštěvníci se budou moci zaposlouchat do Cimbálové muziky Denár, zakoupit zeleninu či ovoce od místních farmářů nebo si prohlédnout moderní zemědělskou techniku společnosti Agrall Bantice. Těm nejmenším se bude jistě líbit možnost si zavařit okurky za splněná stanoviště pod vedením vodáckého oddílu Neptun nebo návštěva řemeslných dílen.
Ve třech vstupech se na podiu představí známá novinářka, prostořeká hospodyně – jak si sama říká, Karolína Kamberská. V 11:45 a 14:00 prozradí své oblíbené recepty a dokáže svůj kuchařský um. V 15:15 pak v rámci programu Říkadla a kříkadla zazpívá pro děti.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV