„Dovolte mi, abych všem, kdo se na sbírce podíleli, srdečně poděkoval. Byli to studenti středních škol, skauti, děti ze školek, dobrovolníci, naši zaměstnanci, páni faráři, dospělí i senioři. Zvláštní poděkování patří všem dárcům, kteří do sbírky přispěli. Vaše pomoc je důležitá pro naše seniory, děti a dospělé s postižením, lidi bez domova, lidem umírajícím a dalším, kterým můžeme pomáhat právě také díky Vašemu příspěvku,“ řekl Evžen Adámek, ředitel Oblastní charity Znojmo.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


