Znojmo: Výsledky práce komise pro monitoring hazardu

27.06.2012 9:54 | Zprávy

Všichni si uvědomujeme, že negativní jevy spojené s hazardem představují pro naši společnost velmi závažný problém, a proto zastupitelstvo města ze dne 21.2.2012 uložilo Radě města Znojma připravit návrh omezení počtu a umístění technických hracích zařízení na území města Znojma.

Znojmo: Výsledky práce komise pro monitoring hazardu
Foto: znojmocity.cz
Popisek: Letecký pohled na centrum města Znojmo

Následně rada města ustavila pětičlennou komisy za účelem monitoringu hazardu ve Městě Znojmě. Jejíž členové jsou:

Jan Grois, Ing. Ludvík Hekrle, Ing. Pavel Balík, MUDr. Jan Simonides, Ing. Bc. Ivan Budín

Cílem práce této komise je připravit Radě města dostatečně kvalitní soubor informací a návrhů, které pomohou problém regulace hazardu vyřešit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: znojmocity.cz

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

vstup do vlády

Jaké jsou vaše 3 hlavní podmínky, přes které nejede vlak, a za jakých byste šli do vlády s ODS a spol? Nebo s ODS už nikdy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž: Domov ve Vážanech má opravené všechny zaplavené prostory

10:23 Kroměříž: Domov ve Vážanech má opravené všechny zaplavené prostory

Sociální služby otevřely obnovené prostory domova ve Vážanech, které loni v září poškodily povodně.