Znojmo získalo ocenění za kvalitu ve veřejné správě

17.06.2022 11:28 | Tisková zpráva

Ministerstvo vnitra v úterý 14. června udělilo ceny za kvalitu ve veřejné správě. Město Znojmo získalo ocenění za zavedení systému řízení společenské odpovědnosti. V Olomouci převzal cenu starosta města Znojma Jakub Malačka.

Znojmo získalo ocenění za kvalitu ve veřejné správě
Foto: znojmocity.cz
Popisek: Letecký pohled na centrum města Znojmo

„Nesmírně si vážím toho, že jsem mohl tuto cenu za město Znojmo převzít. Ocenění patří všem kolegyním a kolegům z úřadu, kteří se ve své práci snaží veřejnou správu u nás ve Znojmě posouvat dál. Poděkování patří také bývalé paní tajemnici městského úřadu Olze Neulingerové, která má na zavedení systému managementu společenské odpovědnosti napříč celým úřadem obrovský podíl. Jsem moc rád, že jsme toto ocenění byli převzít společně,“ poděkoval starosta města Znojma Jakub Malačka.

Cílem hodnocení kvality ve veřejné správě je podpořit ty úřady, které si uvědomují význam kvality ve své práci a aktivně nacházejí cesty k jejich dosahování.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Šlo podle vás o jasný komplot Blažka již od počátku?

Aspoň podle toho, na co v tomto článku poukazujete, jestli to je teda pravda, tak o co jiného šlo? A stačí podle vás to, že Blažek rezignoval? Není už toto protizákonné? https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Kordova-Marvanova-Ministerstvo-zatajilo-dulezity-dukaz-775472

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: Komunikace v Rooseveltově ulici dostane nový povrch

7:33 Plzeň: Komunikace v Rooseveltově ulici dostane nový povrch

V pondělí 30. června začne oprava dlážděného povrchu Rooseveltovy ulice. Stávající dopravou zatěžova…