Andrle (Úsvit-NK): Paradigma řešení migrační krize

15.02.2016 16:54 | Zprávy

Evropské vládní garnitury v čele s Evropskou komisí se snaží najít recept na zastavení migrační krize. Ovšem 28 vlád a centralizovaná vláda ,,Evropská komise“ se nechovají jednotně, a není se co divit, každá vláda zastává jiný cíl a jiné priority.

Andrle (Úsvit-NK): Paradigma řešení migrační krize
Foto: Úsvit - Národní koalice
Popisek: Úsvit - Národní koalice

Tímto článkem dávám k diskuzi ,,návod“ jak zamezit migrační krizi a zamezit příchodu zejména ekonomických migrantů a radikálních uskupení na naše území.

Jedná se o okamžité řešení v Sírii a navazujících oblastech, zajištění ochrany vnějších a vnitřních hranic.

Okamžité řešení

V rámci mezinárodního společenství zajistit, aby Islámský stát (IS) vymizel z mapy světa   a z mysli lidí. Tj. okamžité nasazení mezinárodních pozemních jednotek a zlikvidování IS jednou pro vždy.

Zajištění nástrojů mezinárodního společenství (např. OSN  peacekeeping), tj. mírové jednotky vynucující mír a dohled na daném území.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Pohotovost

Co uděláte proto, aby pohotovosti byly lidem dostupné? Obrovský problém vidím i v tom, že když na pohotovost jedete, čekáte tam třeba i půl dne. Je to problém u dospělých a podle mě ještě větší u dětí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sterzik (Stačilo!): Demoblok se prostě stal démonblokem

7:17 Sterzik (Stačilo!): Demoblok se prostě stal démonblokem

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k chování představitelů končící koalice