Babiš (ANO): Souhlasím, že Green Deal může být nebezpečný

27.12.2021 7:29 | Ze sítí
autor: PV

Zamyšlení se na facebookovém profilu nad vánočním poselstvím prezidenta Miloše Zemana.

Babiš (ANO): Souhlasím, že Green Deal může být nebezpečný
Foto: Facebook
Popisek: Andrej Babiš ve svém facebookovém pořadu Čau lidi

Těší mě, že pan prezident vypadal velmi dobře a těší se dobrému zdraví. Mám radost, že se po těžké nemoci a prodělání covidu opět dal zdravotně dohromady a přednesl své další vánoční poselství. Bylo fajn, že si vzpomněl na naši vládu a pochválil ji.

Nesouhlasím s tím, že by rok 2021 nebyl dobrý. Byl to dobrý rok, a na tom si trvám. Naší zemi se skvěle daří, vzkvétá a má skvělé ratingy. Ano, covid nás poškodil, ale i ten je díky opatřením přijatých naší vládou na ústupu.

Souhlasím s ním, že byla chyba, když NATO opustilo Afghánistán, taky jsem to kritizoval.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Budete posilovat naši obranu?

Jak? Co jsem pochopil, navrhujete snížení výdajů na obranu. Není to nebezpečné? A co říkáte na to, že vás za snížení kritizuje USA? Může to mít nějaký negativní dopad třeba na naše členství v NATO nebo si z toho neděláte těžkou hlavu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátorka Ludková: Nástroj proti kriminalitě, nebo nebezpečný precedent?

22:14 Senátorka Ludková: Nástroj proti kriminalitě, nebo nebezpečný precedent?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k tzv. odčerpávacímu zákonu.