Baloun (ODS): Čtyřnozí parťáci si brzy zařádí na psí louce na Borech

21.11.2020 12:12 | Zprávy
autor: PV

Majitelé psů si při svých procházkách se svými miláčky jistě všimli nově vybudovaného prostoru v okrajové části Borského parku. Jedná se o první psí louku na území Městského obvodu Plzeň 3, která vznikla právě pro potřeby pejsků a jejich páníčků.

Baloun (ODS): Čtyřnozí parťáci si brzy zařádí na psí louce na Borech
Foto: ODS
Popisek: ODS

„Moderní psí louka vznikla citlivým začleněním do stávající zeleně a pejsci se budou moci realizovat na řadě herních prvků od přeskoků a slalomu přes áčko až po kladinu. Plníme tak další závazek, ke kterému jsme se při volbách a v programovém prohlášení zavázali.“ informuje 1. místostarosta Petr Baloun.

Nezbytným doplňkem jsou místa pro značkování, protože stromy jsou chráněny před negativním vlivem psí moči dřevěným oplocením. Přírodní charakter doplňuje původní remízek. Kromě herních prvků je na louce pro psy myšleno také na páníčky pro které je připraveno zázemí ve formě posezení se stolem a lavičkami. Kolemjdoucí si již nyní zvědavě areál prohlížejí.

„Posledních několik měsíců tady pozoruji stavební činnost a jsem moc rád, že sem budu moci se svým psem chodit. Líbí se mi přírodní herní prvky a také, že je celý prostor oplocen a osvětlen, takže sem můžeme zajít i večer.“ říká pejskař Honza, který zde pravidelně venčí svého psa.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Markéta Gregorová byl položen dotaz

A co další produkty?

Děkuji za vaši snahu řešit problém, že pokud si lidé něco koupí, musí mít jistotu, že o to nepřijdou jen proto, že se to přestane vyplácet vydavateli (vaše slova, s kterými úplně souhlasím). Jen vy mluvíte jen o hrách. Týká se to i programů, které si zakoupíte třeba do počítače? A neukazuje přístup ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

22:14 Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministerské návštěvě festivalu ve Strážnici.