Bartošíková (KDU-ČSL): Jihlavský DIOD bude zcela zaplněn

24.08.2015 16:37 | Zprávy

KDU-ČSL Jihlava a Polná ve spolupráci s Mladými lidovci pořádá 24. 8. 2015 od 18:00 v jihlavském DIODU veřejnou besedu o aktuálním problému uprchlictví s názvem Uprchlíci a Evropa.

Bartošíková (KDU-ČSL): Jihlavský DIOD bude zcela zaplněn
Foto: KDU-ČSL
Popisek: Logo KDU-ČSL

„Podle zájmu občanů před samotným pořádáním můžeme říci, že DIOD bude zaplněný do posledního volného místa,“ raduje se ze zájmu o debatu jeden z lidoveckých organizátorů Karel Křivánek. Diváci budou mít tak možnost vyslechnout příspěvky pozvaných hostů, ale také jim položit svoji otázku a vyslechnout odpověď. Mezi hosty usedne například europoslanec Tomáš Zdechovský, poslanec Ivan Gabal, mluvčí iniciativy Islám v České republice nechceme Artur Fišer a další pozvaní hosté.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Nemocnice

Prý chcete jako ministr postavit v Praze novou nemocnici. Uvědomujete si, že jsou i jiná města, která by novou nemocnici potřebovali mnohem víc? A co ze všeho nejvíc, tak doktory, abyste za nimi nemusel dojíždět desítky km?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hejtman Půta: Pravověrným komoušům, ruským posluhovačům a nejhorším dezolátům

11:02 Hejtman Půta: Pravověrným komoušům, ruským posluhovačům a nejhorším dezolátům

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke slovům Lubomíra Zaorálka k dopadu dronů v Polsku, …