Bělobrádek: Ani doktor není Bůh. Tolik je jich v politice...

12.06.2015 20:55 | Zprávy
autor: PV

Projev vicepremiéra Bělobrádka na konferenci prezidentů evropských lékařských komor a asociací.

Bělobrádek: Ani doktor není Bůh. Tolik je jich v politice...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pavel Bělobrádek

Místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek vystoupil dne 12. června 2015 na konferenci prezidentů evropských lékařských komor a asociací.

Projev vicepremiéra:

Vážený pane prezidente, vážení hosté...

Lékařské povolání je v první řadě starost o druhé. Možná i proto je v politice tak velké množství doktorů medicíny. Aniž bych chtěl hodnotit, zda je to dobře či špatně. Ostatně já sám jsem zvěrolékař, takže v mém případě má toto spojení politiky a medicíny poněkud zvláštní konotace.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Minčič (ODS): Od píky

17:38 Minčič (ODS): Od píky

Komentář člena ODS Liberec Jiřího Minčiče k aktuálnímu dění nejen ve straně, ale na politické pravic…