Bělobrádek (KDU-ČSL): Vláda bohužel teď nemůže udělat víc. Věřím v bezpečný návrat pohřešovaného Čecha

09.03.2015 20:31 | Zprávy

Velice mě zasáhla smutná zpráva o pohřešovaném českém občanovi v Libyi. Hluboce soucítím s jeho rodinou.

Bělobrádek (KDU-ČSL): Vláda bohužel teď nemůže udělat víc. Věřím v bezpečný návrat pohřešovaného Čecha
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Pavel Bělobrádek

Vláda bohužel v této chvíli nemůže udělat o mnoho víc, než se snažit získat informace o osudu našeho spoluobčana, což činí i vysláním zvláštního diplomata do Libye.

Teprve později se ukáže, co můžeme učinit více a co nepochybně také učiníme. Velmi si přeji bezpečný návrat pohřešovaného do České republiky zpět k jeho rodině a blízkým.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Vážená paní exministryně

nedávno jste prohlásila, že USA jsou náš největší spojenec. Zvláštní vyslanec amerického prezidenta Donalda Trumpa pro Bělorusko John Coale právě Evropany vulgárně označil za „bandu sr*čů“. Co tomu říkáte, když o Vás takto mluví Váš největší spojenec? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zálom (Svobodní): Kupka? Vždyť ODS daně zvedala a lidem se hrabala v kapsách

22:14 Zálom (Svobodní): Kupka? Vždyť ODS daně zvedala a lidem se hrabala v kapsách

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke snížení spotřební daně za pohonné hmoty.