Blaha (ODS): Věznice není žádný premiérův plán

30.11.2019 18:48 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k plánu rekonstrukce věznice v Uherském Hradišti

Blaha (ODS): Věznice není žádný premiérův plán
Foto: archiv starosty
Popisek: poslanec a starosta Uherského Hradiště Stanislav Blaha (ODS)

Věznice není žádný premiérův plán, je to státem vlastněná budova. Přijde mi krajně nevhodné mluvit o bývalé komunistické věznici, kde režim mučil a zabíjel lidi, jako o „svém plánu“. Navíc z úst člověka, kterého v jeho rodném Slovensku stále odmítají vymazat ze seznamu spolupracovníků STB. To poslední, co si tahle budova zaslouží, je politický boj.

Do věznice jsem premiéra před třemi lety přivedl já. Abych mu ukázal, v jak dezolátním stavu je. Byl tam poprvé a od té doby i naposled. Po několika mých interpelacích a neustálém tlaku se letos konečně začalo něco dít. Přitom třeba poslední rok se na projekt na Ministerstvu financí jen prášilo. Tak asi tak…

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Krutáková (STAN): Kdy už ponese Macinka odpovědnost?

9:03 Krutáková (STAN): Kdy už ponese Macinka odpovědnost?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministru Macinkovi.