Ten je momentálně umístěn ve vyšetřovací vazbě ve Volgogradu. Termín návštěvy bude ještě upřesněn, s největší pravděpodobností půjde o konec července.
„Případ nadále sleduji a očekávám, že stejné pozornosti se dostane i mému dopisu pro ministra spravedlnosti Ruské federace A. Konovalova. V něm jsem vyjádřil své přesvědčení, že ujištění, která ruská strana Ministerstvu spravedlnosti České republiky v průběhu extradičního řízení poskytla, budou naplněna a že panu Torubarovovi bude v Ruské federaci zaručen řádný soudní proces a ochrana všech jeho práv v probíhajícím trestním řízení,“ uvedl ministr spravedlnosti Pavel Blažek.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Ministerstvo spravedlnosti
Veřejná doprava
Dobrý den, když tak myslíte na ekologii, proč v Praze není hromadná doprava pro všechny zdarma?
Další články z rubriky

22:14 Farský (STAN): Ve střední Evropě posilují antievropské a antiukrajinské síly
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k postoji k Ukrajině ve střední Evropě.
- 20:16 Mádlová (ANO): Piráti slibují modré z nebe. Připomeňme si fakta o nich
- 20:06 Hejtman Holiš: Žádám prezidenta o veto školského zákona
- 18:02 Rajchl (PRO): Pokud uspějeme, od totalitního kyjevského režimu se distancujeme
- 16:14 Schillerová (ANO): Moc v ČR mají lobbisté bank, zbrojařů a energetických gigantů, ne Fiala
- 14:12 Turoňová (Stačilo!): Na Krétu a Gavdos se valí tisíce migrantů