Bondarenková (SPD): Nové internetové podnikání, nebo zimní spánek? Výběr je na vás

16.10.2020 17:33

Ať už věříte na COVID či ne, je teď těžká situace, ale současně se objevují nové možnosti podnikání.

Bondarenková (SPD): Nové internetové podnikání, nebo zimní spánek? Výběr je na vás
Foto: archiv
Popisek: JUDr. Vladimíra Bondarenková, členka hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), specialistka na mezinárodní a evropské právo
reklama

Internetové podnikání

Udělat si e-shop nebo se připojit se svým zbožím k větší platformě, jako FAVI nebo Bonami apod. a hodit reklamu na Facebook. Trhají rekordy prodeje. Hodně se letos prodávají věci do domácnost. Stejně na ně ve velkých obchoďácích nebyl prostor (tam bylo hlavně oblečení). Také všelijaké oblečení na doma a za chvíli to budou různé drobné dárky k Vánocům. Určitě bude zajímavé také vymyslet nějaký způsob doručení dárku obdarovanému na vánoce, když tam nebudete moct zajet. Trh nezmizel, jen se přesunul. Situace vybízí k originálním řešením. Takže prosím nepropadejte jen podzimní depresi. A když to nevyjde teď, tak po vánocích určitě zase budou nějaké možnosti rozvoje.

Anketa

Obáváte se dalšího vývoje situace kolem nemoci COVID-19? (Ptáme se od 15.10.2020)

74%
26%
hlasovalo: 21843 lidí

Zimní spánek

Druhou možností je tedy osekat momentální výdaje na minimum, občas zajít do práce nebo pracovat z home-officu a jinak se stáhnout k "zimnímu spánku" pro načerpání sil. Dělat jen nezbytné věci a rozjet to až po Vánocích. Aspoň si víc užijete vlastních dětí, něco je třeba i naučíte, budete společně péct vánočku a koukat na filmy. A dočtete tu knížku, co už roky odkládáte, ale vždycky se vám líbila. Knihovny zatím taky fungují, tak si něco zajímavého půjčit. I kdyby to mělo jen obrázky (třeba komiks). A třeba obejvíte, že máte doma nějaký hudební nástroj, na který nikdy nezbyl časů. Mně třeba láká klavír. Něco elektronického v tom směru by se u nás našlo. Tak aspoň jednu dvě písničky.

Pohádky a filmy

Takže ať už zvolíte jednu nebo druhou možnost, aktivní či pasivní, je to lepší než si jen stěžovat. Situaci teď nezměníme, ale můžeme změnit svůj přístup k ní. Přeji nám všem, abychom z toho vyvázli se zdravou kůží a utuženými rodinnými vztahy. A doufám, že před Vánoci nám aspoň ČT (za naše peníze) pustí nějaké slušné pohádky a filmy. Vlastně by mohla už teď.

(převzato z Profilu)

ArticleDetailRelatedProfileArticleLinkTitle JUDr. Vladimíra Bondarenková

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Seďa (ČSSD): Podcenění vyšetřování, nebo zpravodajská hra?

16:27 Seďa (ČSSD): Podcenění vyšetřování, nebo zpravodajská hra?

Komentář na facebookovém profilu k vyhoštění ruských diplomatů kvůli explozi ve Vrběticích