Březina: ANO má reálnou šanci vyléčit panující politický zmar

02.09.2013 10:18 | Zprávy

Za hnutí ANO bude kandidovat podnikatel Tomáš Březina

Březina: ANO má reálnou šanci vyléčit panující politický zmar
Foto: red
Popisek: ANO 2011

Další významnou tváří hnutí ANO se stal podnikatel a zakladatel společnosti BEST Tomáš Březina. Svou společnost založil na zelené louce v roce 1990 a firma je po celou dobu své existence největším tuzemským výrobcem betonových stavebních prvků v ČR. V současné době zaměstnává přes 500 lidí. Březina byl v roce 2007 zvolen Podnikatelem roku. Téhož roku firma expandovala do Rumunska.

K politice Březina přičichl už v roce 1996, kdy byl zvolen poslancem za ODS. Po provalení skandálu s falešnými sponzory v roce 1997 patřil do platformy strany, která požadovala odchod jejího tehdejšího předsedy Václava Klause. V roce 1998 politiku opustil úplně a od té doby se naplno věnuje své firmě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: ANO

Mgr. Jan Farský byl položen dotaz

Půjdete do vlády, která nebudete chtít přijmout Euro?

V čem je pro nás obyčejné smrtelníky EURO ekonomicky výhodné? Je na tom třeba Slovensko, které ho má ekonomicky líp než bylo před jeho přijetím? Mě to teda nepřijde a nevím, co by mě jako pracujícímu člověku s podprůměrným platem, který má ale větší lidí v zemi, přineslo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kohout (SPD): Podpora rodin proti vládní drahotě – priorita SPD

12:06 Kohout (SPD): Podpora rodin proti vládní drahotě – priorita SPD

Současná vláda Petra Fialy a ODS, podporovaná koaličními stranami STAN, KDU-ČSL a v minulosti i Pirá…