Charanzová (ANO): Juncker recept na řešení krize nenabídl

13.09.2015 19:30 | Zprávy

Předseda Evropské komise tento týden vystoupil před Evropským parlamentem s projevem, v němž se zaměřil zejména na nejaktuálnější problém Evropy, na uprchlickou krizi.

Charanzová (ANO): Juncker recept na řešení krize nenabídl
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dita Charanzová

"Jean Claude Juncker obsahem svého projevu k migraci bohužel ničím novým nepřekvapil. Souhlasit s ním nicméně lze v tom, že Evropa není v dobré kondici. Ukazuje se, že kroky, které byly dosud učiněny, nejsou dostatečné, imigrantská vlna nijak nepolevuje - a to zdůrazňuji zejména v souvislosti s tzv. ekonomickými uprchlíky z Balkánu nebo z těch zemí Afriky, kde dnes žádný válečný konflikt obyvatele neohrožuje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Tomio Okamura byl položen dotaz

Od koho podle vás hrozí manipulace výsledku voleb?

A budete se nějak snažit dohlídnout na to, aby k ní nedošlo? Je to možné? A čemu nerozumím je to, co tvrdíte o účasti, že když přijde k volbám víc lidí, tak se manipulace nezdaří - jakou to má logiku? A jste případně připraven volby napadnout? Za jakých okolností?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kordová Marvanová: Věříme, ze ministr dopravy naši výzvu vyslyší

21:03 Kordová Marvanová: Věříme, ze ministr dopravy naši výzvu vyslyší

Informace na svém veřejném facebookovém profilu k výzvě ministru dopravy Kupkovi, aby podpořil zacho…