Cvalín (KSČM): Ukrajině reálně hrozí nebezpečí v podobě fašismu

25.02.2014 11:15

Novináři, veřejnoprávní televize a další „nezávislí“ novináři, bijte na poplach, dokud je čas!!

Cvalín (KSČM): Ukrajině reálně hrozí nebezpečí v podobě fašismu
Foto: ČT24
Popisek: Demonstrace na Ukrajině
reklama

Ukrajina je rozvrácená zevnitř. Ukrajinská vláda, armáda, policie a další bezpečnostní složky státního aparátu jsou paralyzovány. Na Ukrajině vládne de facto anarchie. Západní Ukrajinu ovládají fašistické oddíly. Média nás o tomto tak, jako vždy neinformují. Ukrajinští fašisté a antisemité likvidují po celé zemi sochy Lenina. Ukrajinští nacionalisté obsazují klíčové vládní posty. Západní masmédia podporují fašisty na Ukrajině. Nemohu tomu uvěřit. Novináři, veřejnoprávní televize, informujte pravdivě o událostech na Ukrajině! Jste toho schopni? Asi ne, bohužel.

Proč nás média neinformovala o tom, že ozbrojené bojůvky ukrajinských fašistů vyrabovaly budovu Ústředního výboru Komunistické strany Ukrajiny v Kyjevě?

Proč nás nikdo neinformuje o tom, že radikální pravice,která momentálně udává ráz na Ukrajině, je silně antisemitská? Co se stane v budoucnu? Mohou se ukrajinští židé cítit v bezpečí? A co další lidé? Naříklad rusové, žijící na Ukrajině? Bude to začínat perzekucí židů, komunistů a dalších nepohodlných osob?

Evropské unii ani USA nejde o nějakou „demokratizaci“ Ukrajiny. To v žádném případě. Ukrajina má být jen jakousi další kolonií pro „mírumilovnou“ Evropskou unii. A další nenasytný trh se také hodí, že? A nejen to. Státní převrat na Ukrajině, organizovaný Bruselem a Washingtonem, má možná posloužit k tomu, aby se Rusko ještě více oslabilo. Svět si neustále hraje na studenou válku. Někteří politici mají zamrzlé myšlení někde v 70. letech. Je to velice nebezpečné. Hranice kolem Ruska se pořád ztenčuje. To, co se děje na Ukrajině, nemá s demokracií nic společného a nikdy mít nebude!

Ukrajinští opoziční předáci jsou karikatury demokracie. Počínaje „plynovou princeznou“ a konče Kličkem, který asi už ani nemá kontrolu nad svoji stranou.

To, co se dějě na Ukrajině, může zachvátit i Českou republiku. Nebo ne?

Petr Cvalín, člen okresního výboru KSČM

Petr Cvalín

  • KSČM
  • Facebook: https://www.facebook.com/petr.cvalin

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: KSČM
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dvouletý (Soukromníci): Sliby prostě plním a dnes jsem daroval prvně krev

19:02 Dvouletý (Soukromníci): Sliby prostě plním a dnes jsem daroval prvně krev

Komentář na facebookovém profilu k darování krvě