Dostálová (ANO): Migrační pakt nelegální migraci neřeší

07.05.2024 8:19 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Migračnímu paktu

Dostálová (ANO): Migrační pakt nelegální migraci neřeší
Foto: Reprofoto: ČT24
Popisek: Klára Dostálová (ANO)

Migrační pakt nelegální migraci neřeší, naopak ji spíše podporuje a zavádí povinnou solidaritu, neboli skryté kvóty (buď relokace, nebo výpalné) pro uprchlíky z Afriky a Blízkého východu. Povinnou solidaritu potvrdila i eurokomisařka Ylva Johanssonová.

Pašerácké gangy jen v loňském roce přepravily do Evropy 1,2 milionu nelegálních migrantů. Dle paní Nerudové tu ale žádné nemáme. Byť jde o problém, o kterém všichni dnes a denně čteme.

Posledních několik měsíců jsme také slyšeli, že není tak zle, protože ministr Rakušan dojednal výjimku speciálně pro Českou republiku kvůli ukrajinským uprchlíkům. Další lež. Žádná výjimka pro ČR neexistuje. Můžeme si zažádat stejně jako jiné země, ale opět se o tom bude rozhodovat v Bruselu, a ještě k tomu kvalifikovanou většinou.

Schválením migračního paktu pětikoalice zradila dlouhodobou pozici všech posledních českých vlád, politici ODS, STAN, Piráti, TOP 09 a KDU-ČSL reálně ohrozili naši bezpečnost, naši kulturu a náš způsob života. Ptáte se, co se s tím dá dělat? Není to složité.

Už 7. a 8. června jsou volby do Evropského parlamentu. Budeme potřebovat vaši pomoc, abychom to mohli celé napravit. Musíme jít volit, než bude pozdě, abychom ochránili Českou republiku a její budoucnost.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Mír na Ukrajině

Paní Konečná, dobrý den. Jednak gratuluji ke zvolení. Vy opakovaně tvrdíte, že EU má nástroje, jak ukončit válku na Ukrajině. Zajímá mě jaké? Podle mě EU nezmůže nic. A ještě co si myslíte o podmínkách, které si klade Rusko, aby válku ukončilo? Chce nejen část území Ukrajiny, ale požaduje i to, aby ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rozvoral (SPD): Požadujeme od státu větší ochranu všech slušných a pracujících občanů

22:01 Rozvoral (SPD): Požadujeme od státu větší ochranu všech slušných a pracujících občanů

Česká tisková kancelář tento týden zveřejnila výsledky průzkumu agentury STEM, ze kterého vyplývá, ž…