Dryml (SPOZ): V medicíně se tomu odborně říká klinická smrt

15. 7. 2013 4:31

„V medicíně se tomu odborně říká klinická smrt“, komentuje současný stav ve Sněmovně senátor MUDr. Vladimír Dryml. „Koalice si nechce připustit porážku, respektive své odvolání z vlády, tak raději bude svým nástupcům dělat problémy, než aby nechala rozhodnutí na voličích“, myslí si senátor.

Dryml (SPOZ): V medicíně se tomu odborně říká klinická smrt
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Vladimír Dryml
reklama

„I když v médiích nyní probíhají různé spekulace, koalice po třech letech skandálů stejně bude sedět a kritizovat Rusnokovu vládu. Kdyby měli alespoň část sebereflexe, ušetří nás všechny napjatých scén, které už mají pouze význam trucování, než nějakou reálnou hodnotu“, kritizuje koalici Vladimír Dryml.

„Kdyby nastaly předčasné volby, o složení nové vlády rozhodnou jedině voliči a nikdo jiný. SPOZ může uspět, ale také propadnout stejně jako ostatní strany. Nicméně bych především za české zdravotnictví velmi ocenil, aby se začalo jednat o opravdu vážných věcech. Ať už Martin Holcát, nebo jiný ministr zdravotnictví zvolený v předčasných volbách, nemůže mít nyní svázané ruce děsivou situací ve Sněmovně. Nemocnicím hrozí, že nebudou mít peníze na běžný provoz, zdravotnický personál nemusí ve větší míře dostat v termínu svou měsíční mzdu, a to vše se samozřejmě odráží především u pacientů, bohužel i těch, kteří jsou ve vážném stavu“, upozorňuje senátor.

„Téměř nepočítám s možností, že by koalice ve středu Sněmovnu rozpustila, ale snad alespoň dojde k podpoře Rusnokovy vlády ostatními parlamentními stranami“, apeluje Vladimír Dryml.

MUDr. Vladimír Dryml

  • BPP
  • Prezident svazu Senioři České republiky

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Vladimír Dryml
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Skopeček (ODS): Evropská komise nás vodí za nos

7:32 Skopeček (ODS): Evropská komise nás vodí za nos

Komentář na facebookovém profilu k návrhu Evropské komise na zadlužení EU