V sobotu 23. května 2026 od 18:00 se na náměstí v Nových Hradech uskuteční již 16. ročník tradičního benefičního koncertu „Kdo má rád…“. Akce se koná pod záštitou hejtmana Jihočeského kraje Martina Kuby, primátorky Českých Budějovic Dagmar Parmové Škodové, starosty Prachatic Jana Bauera, starosty Nových Hradů Vladimíra Hokra a starosty Trhových Svinů Davida Štojdla.
Na pódiu se letos v Nových Hradech představí premiérově legendární klarinetista a saxofonista Felix Slováček, který právě v tento den oslaví své 83. narozeniny.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


