Dušek (STAN): Praha 5 zmodernizuje hřiště na Hořejším nábřeží. Bude i ledová plocha

04.07.2022 14:58 | Zprávy
autor: PV

Rada MČ Praha 5 schválila vyhlášení výběrového řízení na rekonstrukci multifunkčního hřiště Hořejší nábřeží. Součástí projektu je i vytvoření ledové plochy pro bruslaře.

Dušek (STAN): Praha 5 zmodernizuje hřiště na Hořejším nábřeží. Bude i ledová plocha
Foto: STAN
Popisek: STAN

„Hřiště na Hořejším nábřeží je svojí polohou nad Smíchovskou náplavkou naprosto unikátním místem v centru metropole. Naším cílem je, aby sloužilo celoročně zejména dětem, obsáhlo možnosti několika sportů a bylo vhodným doplňkem k trávení volného času na náplavce pro celé rodiny,“ vysvětluje záměr rekonstrukce radní pro sport David Dušek (STAN).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Vlastní zájmy

Když tak adorujete za to, že se máme starat o své vlastní zájmy, proč jste proti navyšování výdajů na obranu? Není snad maximální bezpečnost v našem zájmu? A myslíte, že je v našem zájmu nespolupracovat s našimi spojenci a stávat se dost nestabilními partnery, což se podle mě teď děje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Hraba: Změna financování fakt není konec demokracie

22:01 Senátor Hraba: Změna financování fakt není konec demokracie

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k změně financování České televize a Českého rozhlasu