Farský (STAN): Kdo stále obhajuje Trumpovu nepředvídatelnost, je asi slepý

22.02.2025 14:12 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k dění ve světové politice.

Farský (STAN): Kdo stále obhajuje Trumpovu nepředvídatelnost, je asi slepý
Foto: Partie TV PRIMA
Popisek: Jan Farský

Pomalu se blíží ke konci další nabitý týden. Frustrující už mi přijdou výroky americké administrativy zaprodávající Ukrajinu. Jsem zvědavý na výsledky nedělních německých voleb - ty mnohé rozseknou. Ale taky se podařilo úspěšně uzavřít jednu kapitolu legislativní práce!

ŠTÍT PŘED MOCENSKÝMI CHOUTKAMI

Začnu pozitivně. V tomto týdnu jsme zaznamenali úspěch v průmyslovém výboru. Odhlasovali jsme totiž stanovisko k prověřování zahraničních investic, což dopomůže Evropě v obraně - zabrání totiž tomu, aby se k nám dostávaly toxické investice. Dvou třetinovou podporu získal kompromisní návrh, který jsem dojednával za naši frakci EPP spolu s Renew, S&D a Zelenými. Naším cílem bylo přijít s rozumnou a funkční legislativou, která odcloní problematické investice a zároveň nebude bránit rozvoji byznysu. Troufám si říct, že se nám to povedlo. A to navzdory tomu, že se původně o podobu návrhu měla zasadit především europoslankyně z Patriotů.

PAŘÍŽ VOL. 1 A 2

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Prezident

V čem myslíte, že je omezována kontrola prezidenta? Kdo a jak vůbec může kontrolovat prezidenta? A myslíte, že se Zeman nebo Pavel povyšují nad soudy? To podle mě ne, nad ostatní politiky to ano, ale asi se to fakt dalo čekat. Hodně se teď taky mluví o tom, že jde ústavní soud na ruku prezidentovi, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Tenhle byl na školení..........., Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseZvedava124 , 22.02.2025 14:51:28
Tenhle byl na školení za minulého prezidenta a tak to školení už neplatí a ani to nepostřehl, kudy se dnes budou ubírat dějiny. Pětikolka je minulost tak se poohlídni někde po práci , trafiky se udělovat nebudou !

|  6 |  0

Další články z rubriky

Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

22:14 Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministerské návštěvě festivalu ve Strážnici.