Feri (TOP 09): Dvoustránková agitka pro prolomení limitů? Zkrátka Sudety - nejkrásnější místo v pekle

02.08.2015 19:03 | Zprávy

Teplický radní jako odpůrce prolomení limitů těžby a přesídlení Horního Jiřetína v případě pokračování těžby na sociální síti okomentoval nový magazín, který přijal od těžařů významnou inzerci:

Feri (TOP 09): Dvoustránková agitka pro prolomení limitů? Zkrátka Sudety - nejkrásnější místo v pekle
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Dominik Feri, radní Teplic za TOP 09.

Na Mostecku přilítlo do schránek 46 tisíc kusů nového listu E-Mostecko. Provinční plátek, nic mimořádného. To by si v něm ovšem nesměly doly zaplatit dvoustránkovou agitku pro prolomení limitů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Proč odmítáte zveřejnit celou vaší bakalářskou práci?

A jak je možné, že k ní vůbec není veřejný přístup? To by přeci měl být, a to u všech prací nejen vašich a těch bakalářských. A na jaké škole jste vystudovala magistra? Co vím, tak školu, na které jste dělala bakaláře ministerstvo zrušilo

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kavij (KSČM): Setrvalý stav v armádním korupčním prostředí

19:03 Kavij (KSČM): Setrvalý stav v armádním korupčním prostředí

Cena za servis tanků Leopard opět ukazuje tragický stav akvizic ministerstva obrany.