Fiala (ODS): Usilujeme o návrat naší země mezi nejúspěšnější státy světa

07.01.2019 11:49 | Zprávy
autor: PV

Vize budoucnosti naší republiky na facebookovém profilu.

Fiala (ODS): Usilujeme o návrat naší země mezi nejúspěšnější státy světa
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Fiala

Česká republika je výborná země, ale buďme k sobě upřímní. Vlády ANO a ČSSD v podstatě promrhaly desítky miliard zdrojů plynoucích z ekonomického růstu: žádná z problémových oblastí se nepohnula, nijak jsme příznivou fázi ekonomického cyklu nevyužili.

Místo prognózy na rok 2019 zde proto vidím jeden všemu nadřazený cíl: vrátit do veřejného a politického prostoru debatu o programu, debatu o tom, co naše republika potřebuje, aby byla úspěšná i za 5 let, abychom odstranili bariéry, které brání ve využití potenciálu, který naše země a naši lidé mají.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Michal Zuna byl položen dotaz

Armáda

Podle vás byly peníze za vaší vlády vykládány na obranu efektivně? Co vím, tak jste peníze na armádu dávali i za jiné věci než za armádu nebo se nakupovaly předražené věci. Já nejsem proti navyšování výdajů, ale mám pochybnosti, zda jsou vynakládány efektivně.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Ukrajinizace naší země musí skončit

12:06 Rajchl (PRO): Ukrajinizace naší země musí skončit

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na zneužívání sociálních dávek některými Ukrajinci