Fiala (ODS): Vláda všem aktivním lidem vzkazuje - ZABAL TO!

21.10.2015 6:25 | Zprávy

Před dvěma týdny jsme v rámci kampaně Rozbal to (www.rozbalmeto.cz) představili několik návrhů, které ulehčí život pracovitým a aktivním lidem.

Fiala (ODS): Vláda všem aktivním lidem vzkazuje - ZABAL TO!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda ODS Petr Fiala

Tím ovšem nekončíme – chceme totiž upozornit i na atmosféru, kterou vytváří levicová vláda: že být aktivní, pracovitý, ochotný riskovat a brát odpovědnost za svůj život do vlastních rukou se dnes prostě nenosí. Jako by vláda každému aktivnímu a pracovitému říkala: „Zabal to!“

Prostor pro svobodnou realizaci se pomalu a jistě zužuje. Zavádí se různé registry, rejstříky a povinná hlášení. Stát začíná narušovat i oblast soukromého a rodinného života a osobního vlastnictví. Snaží se například rozhodovat o tom, zda budete moci na vlastní zahradě pokácet strom, kdy pošlete dítě do školky, kolik má stát pivo a kdy si smíte jít nakoupit. Vláda opět zavádí socialistické pořádky, omezuje naši svobodu a zpochybňuje schopnost každého z nás rozhodnout se, co je a co není v našem životě dobré.

Budu rád, když navštívíte stránky www.zabalteto.cz a napíšete mi, jaké vládní opatření nejvíce otravuje život Vám.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Chápu vás dobře, že byste podruhé vstoupili do stejné řeky a šly do vlády s ODS?

Po tom všem, co o ní tvrdíte, že jsou to kmotři? A proč se vlastně po volbách vůbec nerespektuje vůle občanů, proč podle vás nemá šanci být premiér ten, kdo volby vyhraje? Babiše volit nebudu, ale přijde mi, že jsou stejně volby zbytečné, že si to vy politici pak stejně zařídíte po svém

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Koudelka (Trikolora): Nařízení EU o digitálních službách a svoboda slova

14:13 Koudelka (Trikolora): Nařízení EU o digitálních službách a svoboda slova

Nařízení EU o digitálních službách je nejproblematičtější v ustanoveních věnujících se velmi velkým …