Odstupující americký prezident Joe Biden povolil Ukrajině používat americké rakety proti cílům na ruském území a Zelenského režim tak učinil. Jde o zbytečnou válečnou eskalaci, která ohrožuje i nás. Ačkoli nově zvolený prezident USA Donald Trump je nakloněný jednání o příměří, Fialova vláda u nás pokračuje ve fanatickém vystupování. Ministryně Černochová vulgárně řvala na Tomia Okamuru, který chce také mír a konec zabíjení.
Ti, kdo spojují budoucnost světového uspořádání s totální porážkou Ruska, však klamou sami sebe. Je potřeba vycházet z vojenské reality. Ukrajina je závislá na západní pomoci, která nemůže být nekonečná, a Rusko má nesrovnatelně větší zdroje.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Ukrajina (válka na Ukrajině)
Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.
Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.
autor: PV
Veřejná doprava
Dobrý den, když tak myslíte na ekologii, proč v Praze není hromadná doprava pro všechny zdarma?
Další články z rubriky
6:14 Balaštíková (ANO): Tohle není obnova důvěry, to je její kremace
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k angažmá společnosti Grant Thornton v šetření bitcoi…
- 22:31 Peštová (ANO): Blackouty nejsou strašení – jsou reálná hrozba. A tato vláda ji ignoruje
- 21:02 Udženija (ODS): Pražští záchranáři patří mezi světovou špičku
- 19:03 Kolář (TOP 09): Svou kariéru založili na kritice EU a volání po její destrukci
- 18:02 Farský (STAN): Odhodlání, jaké v sobě mají Ukrajinci, ruské rakety nezdolají
- 17:03 Mašek (ANO): Makali jste celý život – a teď vás prostě oškubou