Flachs (BPP): Úspěšnost ruských agentů vzbuzuje obdiv

01.12.2017 21:54

Veřejnoprávní média, kandidáti na prezidenta v ČR (např. Jiří Drahoš), ale i v USA (Hillary Clintonová) jsou přesvědčeni, že celý svět ovlivňují ruští agenti. Například včera o ruském vměšování jednal pan Drahoš s dosluhujícím premiérem Sobotkou.

Flachs (BPP): Úspěšnost ruských agentů vzbuzuje obdiv
Foto: spo-milevsko.eu
Popisek: Robert Flachs

Nejen, že dle jeho názoru ruští agenti ovlivnili letošní parlamentní volby, ale již se chystají na následující volby prezidentské.

O tom ví své pravděpodobně “ruský” agent v čele Spojených států Donald Trump. Ačkoli Donald Trump dokázal na svoji kampaň nashromáždit cca 700 miliónů dolarů a Hillary Clintonová přes 1 mld. dolarů, geniálním Rusům stačilo nakoupit reklamní prostor na sociálních sítích za cca 100 tisíc dolarů a dle CIA ovlivnit americké prezidentské volby. I u nezasvěceného čtenáře tyto čísla musí vzbuzovat buď obdiv a nebo nedůvěru.

Samozřejmě, že ruská FSB (Federální služba bezpečnosti) vykonává pro svůj stát obdobnou činnost jako americká CIA (Ústřední zpravodajská služba), avšak hysterické názory, že za vším stojí ruští agenti, jsou možná pro demokracii stejně nebezpečné jako agenti samotní. Pokud by jsme přijali obdobné názory, úspěšnost ruských agentů by byla obdivuhodná (prezident Trump, prezident Zeman, BREXIT, Katalánsko atd.).

Strašení Ruskem bude mít z dlouhodobého hlediska možná obdobný výsledek jako strašení krvelačnými Spojenými státy americkými za komunistického režimu. Výsledek byl jednoznačný. Vše americké bylo in (kovbojové, sportovci, vlajka, džíny atd.).   

Mgr. Robert Flachs

  • BPP
  • bez politické příslušnosti
  • mimo zastupitelskou funkci

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kučera (TOP 09): Konečně se někde začala dělit některá velká pole, kvůli erozi

11:48 Kučera (TOP 09): Konečně se někde začala dělit některá velká pole, kvůli erozi

Vysychající, rozpraskaná pole, která nejsou schopná zadržet vodu a každý silnější déšť smývá hlínu a…