Havlíček (ANO): Vláda Petra Fialy je v tom až po uši

17.07.2024 13:09 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k rozšíření emisních povolenek na domácnosti

Havlíček (ANO): Vláda Petra Fialy je v tom až po uši
Foto: Interview ČT24
Popisek: Karel Havlíček

Vláda Petra Fialy je v tom až po uši. V době jejich předsednictví EU odsouhlasili navzdory našemu varování rozšíření emisních povolenek na domácnosti a současně vybrali tu nejtvrdší verzi Green Dealu, ke které je nikdo nenutil.

Teď musí vysvětlovat, že se díky tomu zdraží benzin, nafta, energie, bydlení nebo některé potraviny. Poděkování od zelených představitelů EU Fialově kabinetu nás vyjde tentokrát hodně draho.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zveřejníte výsledky té vaší analýzy?

Opravdu by mě zajímalo, jak to s tím zdražováním na benzínkách je. Ze sebe nevěřím tomu, že se prodejci jen nesnaží zneužít situace. A když zjistíte, že ano, co uděláte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátorka Ludková: Nástroj proti kriminalitě, nebo nebezpečný precedent?

22:14 Senátorka Ludková: Nástroj proti kriminalitě, nebo nebezpečný precedent?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k tzv. odčerpávacímu zákonu.