Byla vyhodnocena míra rizika a možné ohrožení osob, majetku a životního prostředí, na základě toho doporučila Bezpečnostní rada Jihomoravského kraje okamžité řešení za využití postupu podle krizového zákona a vyhlášení stavu nebezpečí pro okamžitou likvidaci nelegálně nashromážděných nebezpečných chemických látek.
O situaci jsem informoval předsedu vlády, ministra vnitra a generálního ředitele HZS ČR. Po zvážení všech okolností jsem rozhodl vyhlásit pro vymezenou část území Jihomoravského kraje s účinností od 24. 6. 2016 na dobu 15 dnů stav nebezpečí.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Předsedkyně
Jste jedinou úspěšnou komunistickou političkou. Opravdu se už nebudete ucházet o post předsedkyně strany? A v politice zůstanete nebo počkáte až vám skončí mandát a taky skončíte?
Další články z rubriky
4:29 Valachová (SOCDEM): Otakar Motejl, obhájce pronásledovaných
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Otakaru Motejlovi.
- 22:14 Ministryně Černochová: Stát nejsou jen hranice, ale hodnoty a ideje
- 20:16 Senátorka Kovářová: Připomínáme si tři výročí, nikoliv pouze jedno
- 18:12 Skopeček (ODS): Náš stát vznikl z odvahy, víry a vůle postavit se na vlastní nohy
- 16:14 Štěpánek (Trikolora): Přesně takhle to novinářští šmejdi dělají
- 14:12 Kolovratník (ANO): Republika není jen státní znak a hymna. Je to každý z nás




