Hejtman Hašek: Velká cena má zelenou. Vláda schválila materiál ministerstva

31.08.2015 18:50

Vláda České republiky schválila v pondělí 31. srpna materiál ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy týkající se podpory Grand Prix České republiky od roku 2016. A to v novém modelu jeho pořádání.

Hejtman Hašek: Velká cena má zelenou. Vláda schválila materiál ministerstva
Foto: red
Popisek: Exhejtman Michal Hašek

"Držitelem licence (práv na pořádání GP ČR) bude spolek založený Jihomoravským krajem, městem Brnem a Centrálou cestovního ruchu Jihomoravského kraje, který bude také garantem transparentního hospodaření Grand Prix ČR. Byl tak naplněn další bod dohody mezi ministryní Kateřinou Valachovou a šéfem světového promotéra GP - společností Dorna Sports," sdělil hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek.

"Jsem maximálně spokojen s tím, že celé pořádání Grand Prix ČR v Brně bude v příštích letech pod absolutní veřejnou kontrolou, včetně transparentního hospodaření a výběrových řízení na dodavatele jednotlivých typů služeb, včetně pronájmu okruhu a sportovně-technických služeb souvisejících s pořádáním Grand Prix ČR," doplnil hejtman.

reklama

autor: PV

nálepkování

Čemu pozitivnímu podle vás přispívá to věčné nálepkování? Vaše vláda a Vy nevyjímaje, dost často nálepkuje demostranty. Proč? Co tím získáváte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Bartoš: Zastavit chátrání a nabízet lidem skvělé místo pro život i kariéru

10:21 Ministr Bartoš: Zastavit chátrání a nabízet lidem skvělé místo pro život i kariéru

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vizím budoucnosti.