Hejtman Kuba: Vytížení zdravotníků i obslužného personálu trvá již přes sedm měsíců

23.07.2021 14:58 | Zprávy
autor: PV

Jihočeský kraj spustí ve středu 28. července očkování bez registrace

Hejtman Kuba: Vytížení zdravotníků i obslužného personálu trvá již přes sedm měsíců
Foto: repro Facebook
Popisek: Lídr kandidátky ODS v krajských volbách v Jihočeském kraji Martin Kuba

Jihočeský kraj se rozhodl pro očkování neregistrovaných osob. Bude zahájeno příští týden, a to v očkovacím centru na Výstavišti České Budějovice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Korupce

Je to marný, je to marný, je to marný. Nemyslíte, že přesně to platí o boji s korupcí u nás? Nejen v Praze? Snad všichni politici mluví o tom, jak s ní chtějí skoncovat, ale realita je jiná. Vy o korupci mluvíte často, navrhla jste ale nějaká konkrétní opatření, která by jí zamezila?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Havel (TOP 09): Jindřich „já jsem právník” Rajchl zažívá velké mrzení

11:05 Havel (TOP 09): Jindřich „já jsem právník” Rajchl zažívá velké mrzení

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu v Brně.