Hejtman Vondrák: Chceme, aby lidé vnímali krajský úřad jako organizaci se vstřícnými zaměstnanci

20. 10. 2018 20:04

Státní svátek 28. října, kdy si připomínáme 100 let od vzniku Československa, mohou lidé oslavit i na Dni otevřených dveří Krajského úřadu Moravskoslezského kraje v Ostravě. Od 10 do 14 hodin čeká na návštěvníky zábava a poučení v rytmu prvorepublikového swingu, jazzu i moderního popu. Připraven je zajímavý program pro celou rodinu.

Hejtman Vondrák: Chceme, aby lidé vnímali krajský úřad jako organizaci se vstřícnými zaměstnanci
Foto: Daniela Černá
Popisek: Hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák

„Chceme, aby návštěvníci poznali krajský úřad i jinak než jako formální veřejnou instituci. Aby ho vnímali jako organizaci se vstřícnými zaměstnanci, kteří jim poskytují kvalitní služby a profesionální servis. A zároveň se přesvědčili o tom, že to nejsou žádní protivní suchaři, jak si občas myslí,“ řekl hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák.

Na den otevřených dveří krajského úřadu je připraveno pro každého něco – zábava, poučení, sport, kultura, každý návštěvník si vybere.

„Protože slavíme 100 let od vzniku Československa, můžete s námi posedět v noblesním v prvorepublikovém salónu, uvidíte nejen, jak vypadala historická kancelář, ale prohlédnete si moderní pracovnu hejtmana kraje. Ukážeme vám historická platidla se vzácnou sbírkou mincí. Ochutnáte skvělou kávu, pečené kaštany, dobroty podle našich babiček ale i pochoutky mladých gastromágů – studentů krajských středních škol. Ti zájemce také nalíčí a učešou. Připravena je módní přehlídka, která představí módní trendy dvacátých let minulého století i ty současné. Budete si u nás moci pořídit svou památeční fotografii, získáte základy etikety. Čekají na vás velocipedy, historická auta i elektromobily, dobová i moderní hasičská technika,“ dodal ředitel Krajského úřadu Moravskoslezského kraje Tomáš Kotyza.

Více informací je na krajském Facebooku (ZDE)

Den otevřených dveří se uskuteční 28. října 2018 od 10 do 14 hodin

Dveře otvíráme na adrese:
Krajský úřad MSK, 28. října 117, Ostrava

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Skopeček (ODS): 17. listopad pro mě není jen zapálení svíčky na Národní třídě

11:09 Skopeček (ODS): 17. listopad pro mě není jen zapálení svíčky na Národní třídě

Komentář na facebookovém profilu k výročí 17. listopadu 1989