Hejtmanka Pokorná Jermanová bude úřadovat v Mladé Boleslavi

14.08.2017 5:34

Hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO 2011) otevře opět na jeden den svoji „mobilní kancelář“, tentokrát v Mladé Boleslavi. Celý den bude tamním obyvatelům pomáhat řešit problémy, ale i sdílet s nimi jejich zkušenosti, starosti a radosti.

Hejtmanka Pokorná Jermanová bude úřadovat v Mladé Boleslavi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslava Pokorná Jermanová

Středočeská hejtmanka pravidelně otevírá svoji kancelář ve vybraných středočeských městech. Stalo se tak již v Kolíně, Rakovníku, Slaném a Mělníku. Pátý „Hejtmančin úřední den v regionu“ se uskuteční 16. srpna 2017 od 10 do 16 hodin v Muzeu Mladoboleslavska, Staroměstské náměstí – Hrad 1/55, Mladá Boleslav I.

„Mám za sebou už desítky setkání s občany i starosty středočeských měst a přilehlých obcí. Tentokrát jsem se rozhodla zavítat do Mladé Boleslavi a budu velmi ráda, když si lidé se mnou přijdou popovídat a podělit se o své starosti i radosti a prožít příjemný den,“ zve veřejnost hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová.

Hejtmanka plánuje, že bude postupně úřadovat ve všech částech Středočeského kraje. Pro úřední dny v regionech vybírá klidná místa v centrech měst, kde se dá s lidmi v klidu posedět a popovídat. Většinou jde o kavárny v krajských muzeích, galeriích a v dalších příspěvkových organizacích Středočeského kraje. Pozvání hejtmanky platí nejen pro mladoboleslavské občany, ale pro všechny obyvatele Středočeského kraje, včetně vedení měst a obcí.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Euro je cestou k vyšší prosperitě a stabilitě naší ekonomiky

To tvrdíte vy. Pokud ale vím, třeba v Řecku měli Euro a dostali se do velkých finančních problémů, které pak řešili ostatní státy, takže kdyby byla vaše teze správná, jak to že se Řecko dostalo do takových dluhů a hrozil krach jejich ekonomiky?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vlček (STAN): Chceme obcím opravdu dávat větší manévrovací prostor

13:09 Vlček (STAN): Chceme obcím opravdu dávat větší manévrovací prostor

Projev na 103. schůzi Poslanecké sněmovny 24. května 2024 k zákonu o úřednících územních samosprávný…