Hejtmanka Pokorná Jermanová bude úřadovat v Mladé Boleslavi

14.08.2017 5:34

Hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO 2011) otevře opět na jeden den svoji „mobilní kancelář“, tentokrát v Mladé Boleslavi. Celý den bude tamním obyvatelům pomáhat řešit problémy, ale i sdílet s nimi jejich zkušenosti, starosti a radosti.

Hejtmanka Pokorná Jermanová bude úřadovat v Mladé Boleslavi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslava Pokorná Jermanová

Středočeská hejtmanka pravidelně otevírá svoji kancelář ve vybraných středočeských městech. Stalo se tak již v Kolíně, Rakovníku, Slaném a Mělníku. Pátý „Hejtmančin úřední den v regionu“ se uskuteční 16. srpna 2017 od 10 do 16 hodin v Muzeu Mladoboleslavska, Staroměstské náměstí – Hrad 1/55, Mladá Boleslav I.

„Mám za sebou už desítky setkání s občany i starosty středočeských měst a přilehlých obcí. Tentokrát jsem se rozhodla zavítat do Mladé Boleslavi a budu velmi ráda, když si lidé se mnou přijdou popovídat a podělit se o své starosti i radosti a prožít příjemný den,“ zve veřejnost hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová.

Hejtmanka plánuje, že bude postupně úřadovat ve všech částech Středočeského kraje. Pro úřední dny v regionech vybírá klidná místa v centrech měst, kde se dá s lidmi v klidu posedět a popovídat. Většinou jde o kavárny v krajských muzeích, galeriích a v dalších příspěvkových organizacích Středočeského kraje. Pozvání hejtmanky platí nejen pro mladoboleslavské občany, ale pro všechny obyvatele Středočeského kraje, včetně vedení měst a obcí.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Premiér Babiš: Vizionář českého porodnictví. Legenda

7:29 Premiér Babiš: Vizionář českého porodnictví. Legenda

Komentář na facebookovém profilu k Antonínu Pařízkovi.