Heller (KDU-ČSL): Rváč, řezník a férový tvrďák, to je Jan Bartošek

24.04.2022 17:28 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k volbě Jana Bartoška 1. místopředsedou KDU-ČSL.

Heller (KDU-ČSL): Rváč, řezník a férový tvrďák, to je Jan Bartošek
Foto: hellersimon.cz
Popisek: Šimon Heller

Rváč, řezník a férový tvrďák… a taky 1. místopředseda KDU-ČSL.

Honzu Bartoška znám více než 10 let. Přiznám se, zpočátku jsem si o něm myslel, že je trochu morous. Postupem let stále více oceňuju jeho smysl pro spravedlnost, odvahu podstupovat i nelehká jednání a boje i schopnost říkat věci napřímo a respektovat lidi s jinými názory a postoji.

Mám radost, že delegáti sjezdu KDU-ČSL dnes s velkou převahou Jan Bartošek zvolili prvním místopředsedou naší strany. Myslím, že to je velmi dobré rozhodnutí a že lidí s energií a tahem na bránu je ve vedení strany potřeba co nejvíc! Věřím, že právě JB je budoucností KDU-ČSL.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Demokracie

Nebylo by popření principů demokracie spíš to, kdyby se kdokoliv třeba i kapela nemohla většinově rozhodnout, kdo v ní být může a kdo ne? Tímto se jí nezastávám, jen nesouhlasím s tím co tvrdíte, že tím nabourávají demokracii nebo snad porušují LZPS.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zwyrtek Hamplová: Díky, Donalde

7:06 Zwyrtek Hamplová: Díky, Donalde

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k jednání v Bílém domě o ukončení války na Ukrajině.